2022 Nişan Yüzüğü Trendleri1 | 6
 
Zamansız Vintage
Zamansız Vintage
Geçici bir hevesten çok daha fazla olduğu kesin olan nişan yüzükleri, her yıl zamansızlıklarına dokunmayan ufak trend değişikliklerine uğrayarak güncelleniyor. Ünlü isimler ve influencer'ların nişan yüzükleri, kraliyet evlilikleri ve hazır giyim etkisi ile her yıl bazı yüzükler popülaritesini kaybederken bazıları herkesin hayallerini süsleyen birer arzu nesnesi haline geliyor. 

2022 yılında nişanlanıyor veya var olan yüzüğünüzü yenilemeyi planlıyorsanız yükselen trendleri keşfedebilirsiniz!

Zamansız Vintage 
Stil veya taş tercihiniz ne olursa olsun, vintage yüzükler 2022'nin en sevilen nişan yüzüğü trendlerinden.
Olivia Wilde'dan Kate Middleton'a birçok ünlü ismin tercihi olan vintage yüzüklerin günümüzün seri üretim çılgınlığından uzak, eşsiz tasarımlarıyla işçilik bakımından çok daha üstün olduğu bir gerçek. Bu seçeneğin mücevher alışverişinin en sürdürülebilir yollarından biri olduğunu da hatırlatalım.

2 | 6
 
Taşlar İkinci Planda
Taşlar İkinci Planda
Nişan yüzüklerinin albenisinin tamamen büyük taşlarla alakalı olduğunu düşünüyorsanız, bu modeller fikrinizi değiştirmeye kararlı!
Tarihi 1900'lere dayanan "Gypsy" yüzüklerin günümüze adapte edilerek güncellendiği bu model, klasik nişan yüzüklerine göre daha kalın ve altın ağırlıklı görünümüyle geçtiğimiz yıl ciddi bir popülariteye kavuşarak yeni yıl için yerini sağlamlaştırdı.


3 | 6
 
Çift Taş
Çift Taş
Eğer tercihiniz hala değerli taşlardan yanaysa 2022'nin bu yeni yüzük trendi tam size göre! 
Ariana Grande ve Emily Ratajkowski'nin tercihi olan bu popüler model kulağa geçici bir heves gibi gelse de tarihi eskilere dayanıyor. Fransız İmparatoru Napolyon'un ilk karısı İmparatoriçe Josephine Beauharnais ve Jackie Kennedy, çift taşlı yüzüklerin zamansızlığını kanıtlayan iki isim.

4 | 6
 
Gül Kesim Pırlanta
Gül Kesim Pırlanta
Söz konusu pırlanta kesimi olunca bu yılın şüphesiz favorilerinden biri gül kesim modeller oluyor. Derinliği daha fazla olan taşlardan farklı olarak, özellikle karatı daha yüksek taşların ağırlığını yayarak yüzüğe daha düz bir görünüm kazandıran bu kesimi benimseyen isimlerden biri, 2021 yılında evlenen Lily Collins.

 

5 | 6
 
Oval
Oval
2018'de Justin Bieber ile evlenen Hailey Bieber'ın yüzüğüyle birlikte mücevher trendlerine hızlı bir giriş yapan oval kesim taşlar, 2022'de yerini sağlamlaştırmaya kararlı! 
2000'lerin klasikleşmiş favorilerinden olan bu modeli tercih eden isimlerin başında birkaç ay önce sevgilisi Travis Barker ile nişanlanan Kourtney Kardashian geliyor. 

6 | 6
 
Art Deco İlhamı
Art Deco İlhamı
Tabii ki zümrüt kesim taşları unutarak bu yazıyı bitiremezdik!
Modern ve zamansız duruşuyla klasikleşmiş bu model, Beyonce ve Paris Hilton gibi isimlerin yeniden gündeme gelmesiyle popülaritesini arttırarak en sevilen yüzükler arasındaki yerini koruyor.Hazırlayan: İpek Kumtepe

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X