Foxglove Davet Koleksiyonuyla Işıldayın

Foxglove, yaz davetleri için 8 parçalık koleksiyonuyla göz kamaştırıyor...

Foxglove Davet Koleksiyonuyla Işıldayın Foxglove Davet Koleksiyonuyla Işıldayın Pinterest


 

Hayatın her alanında olan, kendisinin ve zamanının değerini bilen modern, şehirli kadının yeni markası Foxglove, yaz davetleri için 8 parçalık koleksiyonuyla göz kamaştırıyor...

Yazın dinamik enerjisini ve canlılığını 8 parçalık kapsül koleksiyonuna yansıtan Foxglove sıradışı cut-out detaylarıyla fark yaratıyor.
 
'Koleksiyon bizden, ölçüler sizden' sloganıyla alanına yeni bir soluk getiren marka, sipariş edilen modeli verilen ölçülerde dikip 7 günde teslim ediyor.
 
Davetlerde daha çok ışıldamak isteyenler için hazırlanan koleksiyon; Freyza, Lotus, İris, Anastasia, Petunya, Semen, Astromerya ve Sirius elbise modellerinden oluşuyor.
 
İlhamını kadından ve kadının günlük hayattaki tüm rollerinden alan Foxglove; Davet koleksiyonunun yanısıra güçlü, özgür ve hayatı bütünüyle kucaklayanlar için, renkli ve iddialı elbise tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.
 
Foxglove, tasarımlarıyla özgüvenli, hayattan ne istediğini bilen ve kendini her haliyle seven kadınları özel ve eşsiz hissettiriyor.
 
Foxglove davet koleksiyonunu incelemek ve satın almak için www.foxglovefashion.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X