Francisco Costa Calvin Klein'den Ayrıldı

Francisco Costa Calvin Klein'den Ayrıldı Francisco Costa Calvin Klein'den Ayrıldı Pinterest


 

Calvin Klein, bütün markalarını tek bir kreatif direktörü altında toplamaya karar vermesinin ardından, markanın kreatif direktörü Francisco Costa ile yollarını ayırdığını duyurdu. Markanın kadın giyim kreatif direktörü Costa gibi erkek giyim kreatif direktörü Italo Zucchelli da markanın global devriminin bir parçası olarak Calvin Klein'den ayrılacak.

Bu kreatif stratejinin, marka mirasının önemli bir bölümünün başlangıcını işaret ettiğini söyleyen Calvin Klein'in CEO'su Steve Shiffman, ayrılık ile ilgili "Francisco and Italo'ya Calvin Klein markasına katkılarından ve başarılarından dolayı teşekkür ederim. İkisi de markanın moda endüstrisinde global lider olmasına katkıda bulundu" açıklamasını yaptı. Bütün bu ayrılıklardan sonra markanın yeni kreatif direktörlüğü koltuğuna oturacak ismin ise Dior'dan ayrılan Raf Simons'ın olması bekleniyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X