G.A.N.G Sokak Modasını Alternatif Enerjisiyle Yeniden Şekillendiriyor

Gang giyim trendlerini yeniden şekillendirirken tarz, şehirli, etkileyici, özgür, farklı, enerjik kadınlara hitap ediyor.

G.A.N.G Sokak Modasını Alternatif Enerjisiyle Yeniden Şekillendiriyor G.A.N.G Sokak Modasını Alternatif Enerjisiyle Yeniden Şekillendiriyor Pinterest


 

Fonksiyonelliğin, rahatlığın ve tarzın ön planda olduğu yüksek ürün kalitesi ile üretim yapmayı ilke edinirken, zengin kumaş ve desen detayları, özgün tasarımları, model çeşitliliği ve birçok detay markayı çok güçlü kılmaktadır.   

 

ÇEVREYE DUYARLI ALTERNATİF KUMAŞLAR
Üretimini yaptığı ürünlerde tüketici sağlığını düşünürken aynı zamanda çevreye duyarlı ve dost bir marka olma sorumluluğundadır. Bu sebeple yüksek kaliteli kumaş çeşidi tercihlerinde hammaddesinden üretimine kadar tüm aşamaları gözden geçirip; çevreye en duyarlı seçimleri yapmaktadır. 
Gang; genç, vizyoner ve dinamik ekibi ile hazır giyim sektöründe modern ve yenilikçi çizgiyi hedef alarak tüketiciye kaliteli ve özenli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X