Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Geçmiş ile Gelecek Birleşiyor: adidas Originals ZX 2K Boost

Nostaljik koşu ayakkabılarından ilham alan yenilikçi ZX, yeni 2K Boost modeli ile şehirli ve stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Geçmiş ile Gelecek Birleşiyor: adidas Originals ZX 2K Boost Geçmiş ile Gelecek Birleşiyor: adidas Originals ZX 2K Boost Pinterest


 

Kültür ve teknolojinin kesişim noktası adidas Originals ZX, 40 yıldır sneaker teknolojisinin en öncü sembollerinden oldu. Nostaljik koşu ayakkabılarından ilham alan yenilikçi ZX, yeni 2K Boost modeli ile şehirli ve stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Zamansız Stilin Temsilcisi
İnovasyon arayışını kusursuz bir şekilde yansıtan ZX 2K Boost, adidas‘ ın zamansız tarzını en iyi şekilde temsil ediyor. Bu sezonun en yeni tarzını sunan ZX 2K Boost, geçmişin ilhamını bugünün teknolojisiyle birleştiriyor. Orijinal modelin yeşil ve beyaz renklerini barındıran ZX 2K Boost, ayağı saran file yapısı ve yumuşak orta tabanı ile etkili bir konfor sağlıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X