Geleceğe Dokunuyor: Beymen

Metalik kumaşlar, robotik esintiler, sivri omuzlar, abartılı silüetler ve koza gibi sıradışı formlar. Hepsini tek bir hashtag altında toplamak mümkün.

Geleceğe Dokunuyor: Beymen Geleceğe Dokunuyor: Beymen Pinterest


 

Her sezon farklı ve yaratıcı konseptlerde iletişim kampanyalarına imza atmayı hedefleyen Beymen, 2018 İlkbahar/ Yaz sezonunda #BEYMENFuture teması ile geleceğin trendlerini ve modasını Beymenin kalbine taşıyor. Fotoğraf sanatçısı Koray Birand’ın imzasını taşıyan #BEYMENFuture kampanya çekimlerinde bilim kurgu filmlerinden yola çıkarak yaratılan dünyada, ünlü model Daphne Groeneweld hologram özel efektlerle geleceğe göz kırpıyor.

Kampanyadaki Academia, Beymen Collection, Ashish, Temperley London, Attico, Balmain, Saint Laurent, Isabel Marant, Zimmermann, Philosophy Di Alberta Ferretti look’lar, Beymen Future ile çok sıradışı bir yaz sezonunun habercisi.

Geleceği keşfetmeye hazır mısınız?
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X