Geleneksel Lükse Yeni Bir Dokunuş

Zişan Jewelry altın zanaatinin eşsiz zenginliklerini günümüz yenilikleriyle bir araya getiriyor.

Geleneksel Lükse Yeni Bir Dokunuş Geleneksel Lükse Yeni Bir Dokunuş  Pinterest


 

Modern tasarım kodlarıyla, geleneksel lüksün günlük hayatın içerisinde olma fikrini benimseyen Zişan Jewelry’nin ilk koleksiyonu; altın işçiliğinin zengin geçmişiyle birleşen zamansız parçalarla mücevher severlerin beğenisine sunuluyor. 14 ayar yeşil altın, zümrüt, safir, pırlanta gibi değerli taşlar ve asaletin sembolü incilerle üretilen ilk koleksiyon; üstün el işçiliği, aile mirası dokunuşlar ve feminen kodlarla yeniden yorumlanıyor.

Yadigar koleksiyonunda yer alan kolye, bilezik, yüzük ve küpeler değerli hissetmek isteyen kadınlara hitap ediyor...

Markanın yaratıcısı ve kurucusu olan Zişan Yurdal, ilhamını güçlü ve cesur kadınlardan alarak tasarım yolculuğuna merhaba diyor. Doğup büyüdüğü topraklarda, kuyumculuğun öncüsü bir ailede büyüyen Yurdal; uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgisini eşsiz mücevher gustosu ve modern tasarım algısıyla birleştirerek kadınların stilini, karakterini ve ruhlarını en doğru şekilde yansıtmayı hedefliyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X