Gerçekten İşe Yarıyor Mu? Mineralli Güneş Filtreleri

Editörümüzün sizler için denediği mineralli güneş filtreleri gerçekten işe yarıyor mu?

Gerçekten İşe Yarıyor Mu? Mineralli Güneş Filtreleri Gerçekten İşe Yarıyor Mu? Mineralli Güneş Filtreleri Pinterest


 

Organic Cream
Yüzde 95 oranında organik içeriklerden oluşan Syorell Vegan Sun Protection, güneşin zararlı etkilerini azaltırken deniz canlılarının korunmasına da katkı sunuyor. Ultra hassas bölgeler için üretilen krem, cildi nemlendirirken gözenekleri tıkamıyor. Yüzde 100 doğal uçucu yağlarla hoş bir koku yayıyor. Atopiye meyilli, aşırı duyarlı ciltlerin kullanımına uygun.
 
Blocking Cream
Kırışıklık görünümünü azaltıp cilde aydınlık kazandıran Missha Safe Block Rx, sadece UV ışınlarına karşı bir koruma sağlamıyor, kızılötesi ışınları da bloke ederek cildi koruyor. Formülündeki seramid ile koruyucu bir bariyer oluşturup cildin yumuşamasına yardımcı oluyor.
 
Comforting Sunscreen
Yeşil içeriklerle formülüze edilen Cosrx Shield Fit All Gren Comfort Sun, sebumu dengeleyerek cilde mat bir görünüm kazandırıyor. Hassas ciltlerde oluşan kızarıklıkların önüne papatya ve beyaz nilüfer özleriyle geçen krem, cildi yatıştırıyor. Ürünü güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulamak gerekiyor.
Glowing Sunscreen
Mineral filtrelerden oluşan Our Vegan Daily Sun Fluid Glow SPF 50+ cildi tahriş etmeden UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Pembemsi rengi sayesinde cilt tonunu hafifçe eşitlerken içerdiği pigmentler ve niacinamid ile cilde ışıltı katıyor. Kolay emilen formülü sayesinde eşit biçimde dağılıp sebum kontrolü yapıyor.
 
Daily Sunscreen
Ciltte ince bir katman oluşturarak UV ışınlarını geri yansıtan Skin & Lab Dr. Derma Solution Barrierderm Daily Suncreen, ciltte yapışkanlık hissi bırakmayan bir bitişe sahip. İçeriğinde bulunan FLS sayesinde cilt bariyerini yatıştırıp nemlendirirken Lecithin ile hava kirliliği gibi çevresel faktörlere karşı da koruma sağlıyor. Özellikle kuru ciltlere uygun ürünü kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor.
 
Protective Cream
İçerdiği çinko oksit ile 40 faktörlük bir koruma sunan Rosece Mineraş Sunscreen Cream, güneşin neden olduğu yanıklar, lekeler ve kırışıklıklar ile savaşıyor. Formülasyonundaki doğal yağlar ve vitaminler sayesinde güneşten hassaslaşan cildin korunmasını, onarılmasını ve yoğun olarak nemlenmesini destekliyor. Ürün aynı zamanda vegan.
Hazırlayan: Selin ÇATAY ERKMEN 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X