Gigi Hadid Haşimato Hastalığına Yakalandı

Gigi Hadid, kilosu hakkında yapılan yorumlarla yüzleşmeye devam ediyor.

Gigi Hadid Haşimato Hastalığına Yakalandı Gigi Hadid Haşimato Hastalığına Yakalandı Pinterest


 

Modelliğe başladığı ilk yıllarda kilolu olmasından dolayı eleştirilen süper modelin, şimdi de ne kadar zayıfladığı konuşuluyor.

Bir süredir; bağışıklık sisteminin bakteri, virüs, mantar ve parazit gibi vücuda zarar veren antikorları tiroit bezine yönlendirerek yok etmeye çalışması olarak bilinen haşimato hastalığıyla mücadele eden Gigi, internetteki trollerden sıkıldığını dile getiriyor.

Geçtiğimiz gün yakın arkadaşları Kendall Jenner ve Ashley Graham‘la birlikte bir konferansa katılan güzel model, kilo problemiyle ilgili sorulan sorulara şöyle yanıt verdi: “Kıvrımlı hatlara sahipken vücudumu seviyordum. Sonra kilo verdim. Evet, çok zayıf olduğumu biliyorum. Aynaya bakıyorum. Hamburger yemeye ve squat yapmaya çalışıyorum.” 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X