Gigi Hadid Tommy Hilfiger İçin Tasarlayacak

Gigi Hadid Tommy Hilfiger İçin Tasarlayacak Gigi Hadid Tommy Hilfiger İçin Tasarlayacak Pinterest


 

Podyumda modelliği, sokakta tarzı ile beğeni toplayan Gigi Hadid şimdi de Tommy Hilfiger markasıyla işbirliği yaparak kapsül koleksiyon hazırlayacak. Markanın tasarımcısı Tommy Hilfiger, ismi Gigi olması düşünülen koleksiyonunun modelin stilini, duygusunu ve sosyal medya gücünü yansıtacağını söyledi. Tommy Hilfiger'ın Gigi Hadid ile böyle bir anlaşma yapmaya karar vermesi ise Hadid'in markanın moda şovunda podyumda yürümesi sonrası olduğu açıklandı. 

Gigi Hadid'in Çocukluk Fotoğrafı Modelliğini Kanıtlıyor

Koleksiyonun 2016 İlkbahar'ında tamamlanması planlanıyor. Koleksiyonda spor giyim, ayakkabı, aksesuar gibi tasarımlar olacak. Ayrıca Tommy Hilfiger markasının gelecek parfümünün kampanya yüzü de Gigi Hadid olması düşünülüyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X