Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Gigi Hadid ve Reebok Doğadan İlham Alarak Tasarladı

Reebok x Gigi Hadid ikinci koleksiyonunda, Hadid'in doğa sevgisinden ve vahşi doğadaki maceralarından ilham aldı.

Gigi Hadid ve Reebok Doğadan İlham Alarak Tasarladı Gigi Hadid ve Reebok Doğadan İlham Alarak Tasarladı Pinterest


 

Reebok ve Gigi Hadid, yeni Sonbahar-Kış Reebok x Gigi Hadid koleksiyonuyla tasarım ortaklıklarının heyecanla beklenen ikinci aşamasını tanıttı. Yıldız model Hadid, podyumdaki yeteneklerini gardıroba da yansıttı.
Reebok'un geçmişini Hadid'in doğadaki çocukluk anılarıyla birleştiren yeni giyim ve ayakkabı yelpazesini içeren koleksiyona ilişkin Hadid, "Doğayla ilgili her şey bana ilham veriyor. Işık, renkler, enerji, karmaşıklık. İkinci sezon koleksiyonum, bu ilhamdan yola çıkıyor ve her sıcaklıkta ve ortamda sizi desteklemek ve sizinle birlikte çalışmak üzere tasarlandı," dedi.

 

Giyenlere kendi yollarını yaratma gücünü sunan Reebok x Gigi Hadid koleksiyonu, markanın 90'lardan gelen klasik stillerine ek teknoloji, işlev ve renklerle yepyeni bir yön veriyor. Zarif bir fermuar yapısına sahip yeni DMX 2k Zip silüeti ve iki parçalı eşofman takımlarından, dönüştürülebilen yeleklerden ve tek omuzlu sütyenlerden oluşan bir dizi çok yönlü kıyafet ile tasarımlar kullanışlı bir estetiğe sahip. Gigi'nin doğa sevgisini yansıtan renk paletine çöl hakisi ve gök mavisi ile modası hiç geçmeyen beyaz ve siyah hakim.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X