Gigi Hadid Victoria's Secret Şovunda Yer Almayacak

Gigi Hadid Victoria's Secret Şovunda Yer Almayacak Gigi Hadid Victoria's Secret Şovunda Yer Almayacak Pinterest


 

Defilelerin aranan yüzlerinden biri olan Gigi Hadid, bu yıl Şangay'da düzenlenecek olan Victoria's Secret şovunda yer almayacak ve ünlü model de en az bizler kadar üzgün...

Dün Twitter üzerinden "Bu yıl Çin'de olamayacağım için çok üzgünüm. Victoria's Secret ailemi seviyorum ve ruhumla onların yanında olacağım! Herkesle birlikte bu güzel şovu izlemek için sabırsızlanıyorum, ve şimdiden gelecek seneyi beklemek için sabırsızım." açıklamasını yaptı.

 
Hadid'in şovda neden yer almadığı hakkında kesin bir bilgi olmasa da Hadid bu gösteriden son dakikada çıkan tek isim değil. Irına Sharipova, Kate Grigorieva, Julia Belyakova ve Dasha Khlystun'un da Çin vizeleri reddedildiği için 21 Kasımda Şangay'da kayıda alınacak şova katılamayacağı öğrenildi.

Gigi'nin yanı sıra kardeşi Bella Victoria's Secret Şovu'nda yer alacak. Instagram'dan geçen yılın Victoria's Secret şovunun sahne arkasında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak. "Çok heyecanlıyım. Seni görmek için sabırsızlanıyorum Şangay!!!" notunu ekledi.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X