Gigi Hadid'in Ceketini Kendiniz Yapın

Gigi Hadid'in Ceketini Kendiniz Yapın Gigi Hadid'in Ceketini Kendiniz Yapın Pinterest


 

Biraz el yeteneğinizi kullanın ve Gigi Hadid gibi sizden iz taşıyan ceketle stilinizi gösterin. Tabii bir farkla, o da biraz zamanınızı ayırıp kendi emeğinizi katarak.

Bu yılın başlarında Kanada'da düzenlenen Much Music Video Awards'da omzuna aldığı Mikhael Kale imzalı #Hadid imzalı ceketiyle Gigi Hadid çok beğenilmişti. Hem kırmızı halı hem de günlük stiller için bu ceket tarzına ilham veren Gigi Hadid'in ceketinden yapmak için şu adımları izleyin:

- Kendinize bomber, deri ya da jean ceket seçin. Seçtiğiniz ceketin arkasına işleme yapacağınız için biraz bol kesimli olmasında fayda var.

- Temiz ve ütülenmiş kumaş üzerine istediğiniz yazıyı (adınızı, seçtiğiniz bir kelimeyi ya da ne istiyorsanız) yazın ve maket bıcağı ya da dikiş işlerinde kullanılan jiletle kesin. İsterseniz zımba, boncuk, payet, kumaş ya da yama süsleriyle ceketi daha da süsleyin.

- Bu işlemlerden sonra kumaş yapıştırıcısıyla kumaşı ceket üzerine tutturun. İşte bu kadar!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X