Gigi Hadid'in Kahkül Stili Uygulaması

Gigi Hadid'in Kahkül Stili Uygulaması Gigi Hadid'in Kahkül Stili Uygulaması Pinterest


 

Daha önce kısa saçları ile kameraların karşısına geçerek herkesi şaşırtan Gigi Hadid, son olarak 2016 MTV Film Ödülleri'nde kahküllü saçlarıyla geceye katıldı. Modelin yüzüne genç bir hava katan bu kahkül modeli için ise gecede, diğer düz saçından farklı bakım yapıldı.

Gecede modelin saçlarını yapan saç tasarımcısı Bryce Scarlett, ilk olarak Hadid'in saç uçlarına nem vermek için şampuan ile yıkayıp bakım kremi uyguladı. Ardından kuruluğu önlemek için saçının ortasından uçlarına kadar bakım yağı sürdü. Nemlendirdiği saçlarının uçlarını ise saç maşası ile hafif bir dalga verdi. Son olarak yine saç yağı ile dalgalara doğal bir görünüm verip dağıtarak modeli gece için hazır hale getirdi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X