Girişimcileri Buluşturan Alışveriş Günleri Aqua Florya AVM'de Başlıyor

Aqua Florya AVM, 9-12 Haziran tarihleri arasında “Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri”ne ev sahipliği yapıyor.

Girişimcileri Buluşturan Alışveriş Günleri Aqua Florya AVM'de Başlıyor Girişimcileri Buluşturan Alışveriş Günleri Aqua Florya AVM'de Başlıyor Pinterest


 

Ece Türkiye yönetimindeki Aqua Florya AVM, 9-12 Haziran tarihleri arasında seçkin markaların katılımıyla gerçekleşecek olan “Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri”ne ev sahipliği yapıyor.  

Brandsandmore kurucusu Aslı Özdemir organizasyonuyla yapılacak olan alışveriş günleri, 4 gün boyunca birbirinden farklı sektördeki girişimcilerin markalarını sergileyip tüketicisiyle buluşturma imkanı sağlayacak. Aynı zamanda Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri, ikinci kez özel gereksinimli bireylerin hayatın her alanında eşit yaşam koşullarında yer alabilmesi için 32 yıldır kesintisiz olarak faaliyet gösteren İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) için gerçekleşecek.  

Birbirinden keyifli söyleşilerin de yer alacağı Aqua Florya AVM’deki alışveriş günleri; Aslı Hünel, Özge Ulusoy, Ivana Sert, Emel Yıldırım, Gülay Kamaz, Yeliz Yasa, Nihan Akın, Beste Korkmaz, Merve Aydın, Elif Kaya ve Jason Tahincioğlu, Çağrı Müftüoğlu, Işıl Donat gibi ünlü isimlerin de ziyaretiyle dolu dolu geçecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X