Gisele Bündchen Anlatıyor: Neden Victoria's Secret'ı Bıraktım?

"Dersler: Daha Anlamlı Bir Hayat İçin Yolculuğum" adında bir kitap yazan ünlü model, kitabında Victoria's Secret'ı bırakmasının nedenlerini anlatıyor.

Gisele Bündchen Anlatıyor: Neden Victoria's Secret'ı Bıraktım? Gisele Bündchen Anlatıyor: Neden Victoria's Secret'ı Bıraktım? Pinterest


1999 ve 2006 arasında Victoria’s Secret podyumlarında rüzgar gibi esen Gisele Bündchen, her sene podyumda iç çamaşırları ile yürümekten rahatsız olduğunu anlatıyor. “İlk beş sene, iç giyim modelliği yapmaktan rahatsız olmuyordum ama zaman geçtikçe, sadece bir bikini giyerek podyumda yürüyüp fotoğraflanmaktan rahatsız olmaya başladım,” 

Kazancının %80’ini oluşturmasına rağmen, Brezilyalı model Victoria’s Secret ailesinden ayrılması gerektiğini düşünüyor. “Bu fırsat ve şirketin bana verdiği finansal güvence için minnettarım ama hayatımın başka bir bölümündeydim ve Victoria’s Secret’ta kalmak istediğime emin değildim.” 

Sürekli seyahat etmesi gerektiği için bu yoğun programa ayak uydurmaktan yorulan Bündchen, yine de Victoria’s Secret konusunda karar alamıyor. Bünchen, bir kağıda ‘evet’ diğer kağıda ise ‘hayır’ yazarak, parçaları boş bir fincana koyuyor. “Gözlerimi kapayıp, seçtiğim kağıdın benim  için doğru karar ve en iyisi olacağına inandım,” diyen Bündchen, ‘hayır’ yazan kağıdı seçtiği için markayı bırakma kararı alıyor. “Hayır’ bilinçaltımda duymak istediğim cevaptı. Bu cevap bedenimin de bana günlerce duyurmak ve inandırmak istediği bir cevaptı,” diyen ünlü model, kariyerinin hikayesini ve hayata olan bakış açılarını yeni kitabında anlatıyor.


 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X