Gisele Bündchen'in 700 Dolar'lık Kitabı Tükendi

Gisele Bündchen'in 700 Dolar'lık Kitabı Tükendi Gisele Bündchen'in 700 Dolar'lık Kitabı Tükendi Pinterest


Gisele Bündchen asla tutmayacak işlere imzasını atmıyor!

Modelliği bıraktığını açıklamasından aylar sonra kariyerindeki anları kitapta toplayacağını söyleyen Gisele Bündchen'in kitabı eylül ayında piyasaya çıktı ve sadece 2 ay içinde hepsi tükendi. Kitabın bu kadar hızlı tükenmesini ilginç hale getirense coffee table book tadındaki kitabın fiyatı...

Sadece 1000 adet basılan, içinde Gisele Bündchen'in 300'den fazla fotoğrafı yer alan ve her birinin değeri 700 Dolar olan kitabın bu kadar hızlı tükenmesi moda dünyasında heyecan yarattı. Yüksek fiyatı nedeniyle modelin hayranlarını hayal kırıklığına uğratan kitap, bu kadar hızlı satılmasıyla Brezilyalı modelin ne denli beğenildiğini de gösteriyor.

Gisele'in kitabı, pahalı sanat kitapları tasarlamasıyla tanınan, daha önce 18 bin Dolar değerinde Helmut Newton ve 90 bin 500 Dolar değerinde Norman Mailer'in kitabını satan Alman yayın evi Taschen'den tarafından çıkarılmıştı. Şimdi gözler, kitabın sadece 1000 adet basılacağını söyleyen yayınevinin, yoğun ilgi nedeniyle kitabın devamını getirip getirmeyeceğinde.

 
 

Over the past 20 years, I have had the privilege of working with some of the most talented artists and photographers in the world. This November, to celebrate these experiences, @taschenbooks will release a collector’s limited edition book worldwide. They will also release a trade edition in my home country of Brazil. All of my proceeds will be donated to a charity close to my heart. I’m grateful to my friend Giovanni Bianco @gb65 who curated and art directed this special book with me and to all of the people who have worked so hard to make this a reality. Thank you! 📚🙏✨😄 Nos últimos 20 anos, tive o privilégio de trabalhar com alguns dos artistas e fotógrafos mais talentosos do mundo. Para celebrar essas histórias, em novembro, a Taschen irá lançar mundialmente uma Edição de Colecionador limitada. Eles também lançarão uma edição padrão no Brasil. Todos os meus lucros serão revertidos para uma instituição social. Sou grata a meu amigo Giovanni Bianco que foi o curador e diretor de arte deste livro tão especial e a todas as pessoas que trabalharam duro para torná-lo realidade. Muito obrigada!

Gisele Bündchen (@gisele) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X