Gisele Bündchen'in Super Bowl Heyecanı

Gisele Bündchen'in Super Bowl Heyecanı Gisele Bündchen'in Super Bowl Heyecanı Pinterest


Dün akşam Teksas'ta egrçekleşen Super Bowl maçının en heyecanlı izleyicisi Gisele Bünchen oldu. New England Patriots takımının formasını giyen eşi Tom Brady'i izlemeye gelen Gisele Bünchen'in heyecanı gece boyunca kameralara yansıdı.
 
Eşinin quarterback olarak oynadığı New England Patriots takımının Atlanta Falcons takımına karşı 34-28 zafer kazanması üzerine 36 yaşındaki model, ailesi ve arkadaşlarının sevinci kameralar tarafından çekildi.
 
Maçın heyecanı ile telefonunu cebinden çıkarırken yere düşüren model daha sonra etrafındakileri ve kendini videoya çekerken tam anlamıyla kendinden geçti.
 
Model, maç öncesi arkasında "Brady's Ladies" yazan tşörtler ile ailesi ile çekildiği fotoğrafı da Instagram hesabında paylaştı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X