Gisele Bündchen'in Vücudunun Sırrı

Gisele Bündchen'in Vücudunun Sırrı Gisele Bündchen'in Vücudunun Sırrı Pinterest


Sağlıklı ve fit vücuduyla podyumun tozunu attıran Gisele Bündchen ve eşi Tom Brady'nin kişisel beslenme şefi Allen Campbell, çiftin tükettiği ve tüketmediği besinleri boston.com sitesine açıkladı. 

Dünyanın En Zengin Çifti

Şef Campbell'ın açıklamasına göre çift; pizza, makarna, hamburger gibi yiyecekleri hayatlarında yer vermiyor. Çiftin tükettiklerinin %80'i sebze ve meyveden oluşuyor. Ancak şef Campbell, mutlaka organik ürün yediklerini eğer bulamazlarsa tüketmediklerini söylüyor. Geri kalan %20'sinde ise biftek, ördek, tavuk gibi organik yağsız et yiyorlar. Balık olarak da somon yemeyi tercih ediyorlar. Tahıllı ekmek, kahverengi pirinç, kinoa, darı ve fasülye de çiftin yedikleri yiyecekler arasında.

Çiftin yemediği besinler arasında ise beyaz şeker, un, monosodyum glutamat içeren ürünler var. Şef Campbell, çiftin doğal zeytinyağı tükettiğini ancak yemeklerde kullanmadıklarını söylüyor. Yemeklerde kullandıkları yağ hindistan cevizi yağı oluyor. Ayrıca iyotlanmış tuzu kullanımı da kısıtlıyorlar. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X