Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Giyilebilir Sanat: Jonqual

Son üç yıldır tasarım ve ürün kalitesi ile adından söz ettiren Jonqual, sokak giyiminde yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Giyilebilir Sanat: Jonqual Giyilebilir Sanat: Jonqual  Pinterest


 

Geçtiğimiz sezonların gözdesi olan baskılı t-shirtler, bu sezon da dolaplarımızdaki yerini korumakta. Son üç yıldır tasarım ve ürün kalitesi ile adından söz ettiren Jonqual, sokak giyiminde yerini  sağlamlaştırmaya devam ediyor.
Rahat ve yenilikçi tarzını, kadife baskılar ile tamamlayan marka, tüketiciye fit bir görünüm kazandırırken, renkli seçenekleriyle stillerini güçlendirme fırsatı sunuyor. Jonqual, sosyal medya kullanıcılarından gelen taleplerin dikkate alınması ile tasarlanan ürünler ve bu interaktif kapsül koleksiyon ile sokak giyimindeki ivmesini genişletiyor.
Tutkularını serbest bırak, ruhunu stiline kat.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X