Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Gizli Hazine

Kenzo, 'Tali' çanta.

Gizli Hazine Gizli Hazine Pinterest


 

İçe dönüş ve mindfullness kavramlarının hayatımıza giderek daha fazla girdiği bugünlerde yeni ayı spiritüel dünyanın kapılarını aralayan bir modelle karşılıyoruz. Sonbahar-Kış 2019/20 sezonunda bu ruhsal dünya ve sezgilerden ilham alan Kenzo, ‘Tali’ modeliyle birçok kültürde şansın evrensel sembolü olan göz motifini çantalara taşıyor. Adını tılsım anlamına gelen ‘talisman’ kelimesinden alan ve enerjik renk blokları, grafik baskılar ve egzotik dokularla sezonun öne çıkan yenilikleri arasında yer alan koleksiyondan favorimiz kaplan suretli bu model. Meraklısına not: tali.kenzo.com sitesini ziyaret ederek astrolog Susan Miller’ın her bir ‘Tali’ye özel hazırladığı mesajı okuyabilirsiniz.
 
Yazı: Eylül Solakoğlu
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X