GODIVA, 95’inci Yılını Pembe Kamyoneti İle Kutluyor!

GODIVA’nın 95’inci yılına özel pembe kamyoneti çikolata tutkunları için yola çıktı.

GODIVA, 95’inci Yılını Pembe Kamyoneti İle Kutluyor! GODIVA, 95’inci Yılını Pembe Kamyoneti İle Kutluyor! Pinterest


 

1926 yılında kurulan dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, 95’inci yılını ikonik Pembe Kamyoneti ile kutlayacak. En az çikolata kadar mükemmel geçen 95 yılını, Eylül ayında kutlamaya başlayacak olan GODIVA; bu heyecan verici yolculuğuna İstanbul Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da* başlayıp İstinye Park’ta devam edecek. GODIVA, lezzet duraklarında ikram edilen çikolatalar ve kutlamalar aracılığıyla tüketicilerle neşe ve mutluluğu paylaşacak.
Hikâyesi GODIVA kurucusu Pierre Draps’ in İkinci Dünya Savaşı sonrasında Brüksel halkının moralini yükseltmek için teslimat kamyonlarını pembeye boyamasına dayanan Pembe Kamyonet, 95’inci yıl kutlamaları için yola çıkarak, GODIVA’nın zengin tarihini ve sevilen çikolatalarını sunacak. GODIVA, benzersiz lezzetlerini ve 95’inci yıl heyecanını, Pembe Kamyoneti eşliğinde 2 Ekim saat 11:00-17:00 arasında Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da* ve 9 Ekim saat 10:00-22:00 arasında İstinye Park alışveriş merkezinde çikolata severler ile paylaşacak. 
GODIVA CEO’su Nurtaç Afridi, bu heyecan verici yolculuk hakkında şunları söyledi: “GODIVA, tarihi boyunca tüm dünyadaki çikolata severler için uyandırdığı merak ve sunduğu zevkli tatlarla, küresel çikolata endüstrisinde lider konumunu sağlamlaştırdı. 95’inci yılımızı bu güzel yolculuğumuza saygıyla kutlamaktan daha fazla mutluluk duyamazdık. Gelecek 95 yıl boyunca da ister geleneksel bir bayram veya özel gün, isterse hayatın günlük anlarından biri olsun, müşterilerimizin tüm anlarını tatlandırmaya devam etmeyi istiyoruz.”
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X