Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Gucci Beauty'nin Yeni Modeli Ellie Goldstein ile Tanışın

18 yaşındaki Down sendromlu Ellie Goldstein, Gucci Beauty için modellik yapmaya başladı.

Gucci Beauty'nin Yeni Modeli Ellie Goldstein ile Tanışın Gucci Beauty'nin Yeni Modeli Ellie Goldstein ile Tanışın Pinterest


 

Ilford, Essex'de büyüyen Ellie Goldstein insanların onu tanıyacağı günü sabırsızlıkla bekliyordu. Her zaman ünlü biri olmak istediğini belirten model şimdi Gucci Beauty'nin yeni yüzü. David PD Hyde tarafından fotoğraflanan Goldstein, Gucci Beauty'nin Mascara L'Obscur ürünüyle kameralara gülümserken göz kamaştırıcı görünüyor. 
Alessandro Michele, "L'Obscur maskarayı kendi özgürlük hikayelerini makyajla anlatmak isteyen otantik ve özgün kişiler için tasarladım, Ellie'nin bunu yapması hikayemize de bambaşka bir yön veriyor," dedi. 
Down sendromuyla doğan Goldstein, bu durumun onun hayallerinin önüne geçmesine hiçbir zaman izin vermemiş. Model olmaya karar verdikten sonra 15 yaşında engelli ve alternatif modelleri temsil eden Zebedee Management ile birlikte çalışmaya başlayan İngiliz Ellie Goldstein'ın güzellik ikonu ise Marilyn Monroe. 
Model olmanın en sevdiği yanının kendisini görünür kılmak olduğunu söyleyen Ellie, "Kameran önündeki profesyonelliğimle gurur duyuyorum," diyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X