GucciFest için Hazır Mısınız?

Gucci yeni koleksiyonu OUVERTURE'u Gus Van Sant ve Alessandro Michele'nin yönettiği yedi bölümlük mini dizi ile sunacak.

GucciFest için Hazır Mısınız? GucciFest için Hazır Mısınız?  Pinterest


 

16-22 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan GucciFest türünün ilk örneği. Dijital bir moda ve film festivali olan etkinlik YouTube Fashion, Weibo, Gucci YouTube kanallarından izlenebileceği gibi festivale özel olarak yayına açılan guccifest.com adresinden de canlı olarak takip edilebilecek. Marka bu platformda Gus Van Sant ve Alessandro Michele tarafından yönetilen yedi bölümlük mini bir diziyle 'OUVERTURE of Something that Never Ended' isimli yeni koleksiyonunu da sunacak. Yedi bölümlük mini seride performans sanatçısı Silvia Calderoni'ye, Paul B. Preciado, Achille Bonito Oliva, Billie Eilish, Darius Khonsary, Lu Han, Jeremy O. Harris, Ariana Papademetropoulos, Arlo Parks, Harry Styles, Sasha Waltz ve Florence Welch'in gibi yıldızlar eşlik edecek. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X