GUESS?, Inc'in Dünyayı Etkisi Altında Bırakan Yeni Kokusu: Bella Vita Rosa

GUESS?, Inc'in Dünyayı Etkisi Altında Bırakan Yeni Kokusu: Bella Vita Rosa GUESS?, Inc'in Dünyayı Etkisi Altında Bırakan Yeni Kokusu: Bella Vita Rosa Pinterest


 Bu İlkbahar 2022’de, GUESS kadınlar için en yeni parfümü Bella Vita Rosa'yı Türkiye’ye  sunmaktan gurur duyar.

GUESS Bella Vita Rosa, GUESS kadınının eğlenceli ve kaygısız yanını kutluyor. Bu meyveli çiçeksi koku, ışıltılı İtalyan limonu, sulu siyah frenk üzümü  ve parlak ayvanın çapkın notalarıyla açılıyor. Yaşam sevinci, yasemin, manolya çiçeği, selvi  ve mügeden oluşan yemyeşil egzotik çiçekli bir kalple ifade edildi. Süsen çiçeği, yosun, sandal ağacı ve cezbedici misklerin göz kamaştırıcı karışımı, unutulmaz bir kadınsı iz yaratır.
 

Parfümcü Gabriela Chelariu, "GUESS Bella Vita Rosa'yı, GUESS kadınının neşeli varlığını, hayata 'gül renkli gözlüklerle' -bu dünyada olumlu ve güzel olan her şeyi görme yeteneğini- kutlamak için yarattım, diyor.

GUESS Bella Vita Rosa ambalaj tasarımı, markanın zamansız moda mirasından ilham alıyor. Şişe, ortada güzel bir pembe altın renginde ikonik GUESS şakayık madalyonunu taşır. Şeffaf cam, kokunun feminen pembe rengini ortaya çıkarırken, gösterişli pembe altın kapak değerli bir ayrıntı katıyor.

 

GUESS?, Inc.'in Kreatif Direktörü Paul Marciano tarafından yönetilen ve fotoğrafçı Tatiana Gerusova'nın objektifinden çekilen kampanya, model Julia Logacheva'yı neşeli bir anda yakalıyor. GUESS Bella Vita Rosa şişesinin zengin pembe altın tonlarını çarpıcı bir siyah beyaz İtalyan dekoruyla karşılaştıran Julia, çapkın gülümsemesi ve yaşama sevinciyle bir GUESS kadınının ışıltısını yayıyor.
 

 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı  GUESS Bella Vita Rosa  for Women

Eau de Parfum 50ml………………………700 ₺

Eau de Parfum 100ml…………………….900 ₺

 

 

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X