Günün Görünümü: Jennifer Lopez

Jennifer Lopez’in ıslak saç görünümünden ilham almaya ne dersiniz?

Günün Görünümü: Jennifer Lopez Günün Görünümü: Jennifer Lopez  Pinterest


Yıllar geçse de güzelliği ve formundan hiçbir şey kaybetmeyen Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde imza attığı ıslak saç ve makyaj görünümüyle bizi kendisine tekrar hayran bırakmayı başardı! Kardashian ailesinin yakın arkadaşı Chris Appleton tarafından yapılan ıslak saç görünümünü gelin birlikte yakından inceleyelim. Çok dikkatli adımlarla yapılmasına karşın özensiz görünen topuza ıslak görünümün verilmesi için saç spreyi çokça sıkılmış. Kasıtlı olarak bırakılan birkaç tutam saç, yeniden saç spreyiyle alına yapıştırılırken; nüde tonlarından makyaj ile görünüm tamamlanmış. Hafta sonu katılacağınız özel gecelerde güzellik ilhamınızı Jennifer Lopez’in 'ıslak' görünümünden alarak, 2021'in son ayında farklılık yaratmanızı öneririz! 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X