Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Güzellik Editörümüz Evde Vaktini Nasıl Geçirdiğini Anlatıyor

Evden çalıştığımız ve mecbur kalmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde, evde yeni deneyimler edinmek isterseniz editörlerimize kulak verin.

Güzellik Editörümüz Evde Vaktini Nasıl Geçirdiğini Anlatıyor Güzellik Editörümüz Evde Vaktini Nasıl Geçirdiğini Anlatıyor  Pinterest


 

Güzellik editörümüz Selin Çatay evde vaktini nasıl geçirdiğini anlatıyor:
“Uzaktan eğitim kavramını sıklıkla duyduğumuz şu günlerde ufuk açacak, sizlere yeni bilgiler kazandıracak eğitici ve öğretici programlara bilgisayar başından ulaşabilirsiniz.
Murat Erkemen'in İş'te Sadelik kitabından, özellikle bu kriz ortamında işinizi sadeleştirmeye yönelik teknikleri aktaracağı Saden online eğitimi, canlı ve interaktif olarak hapegitim.net adresinde gerçekleştirilecek.
Harvard Üniversite'sinin ücretsiz olarak herkese açık sanal eğitim programlarından sadece biri olan "Giza Piramitleri: Antik Mısır Sanat ve Arkeolojisi" programı sekiz hafta sürüyor. 4 Eylül 2020 tarihine kadar açık kalacak bu program tüm sanat tarihi severleri online-learning.harvard.edu adresine davet ediyor.
Ayrıca, hazır evdeyken uzun soluklu kitap serilerini bitirmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. İnternet üzerinden temin edebileceğiniz bu kitaplarla bambaşka dünyalara yolcuk yapabilirsiniz.”
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X