Gwen Stefani Urban Decay İçin Far Paleti Hazırladı

Gwen Stefani Urban Decay İçin Far Paleti Hazırladı Gwen Stefani Urban Decay İçin Far Paleti Hazırladı Pinterest


Makyaj paletleri ile en çok beğenilen markalardan biri olan Urban Decay, üçüncü far paletine rakip çıkardı. Hazırlıklara başlayan marka yeni far paleti için ise Amerikalı şarkıcı Gwen Stefani'yle işbirliği yaptı.

Markanın kurucusu Wende Zomnir, Instagram'da paylaştığı fotoğraf ile Gwen Stefani ile işbirliği yaptıklarını açıkladı. Kendisinin de her gün kullanabileceği renk tonlarında far paleti hazırladığını söyleyen Gwen Stefani, tasarladığı paleti paylaşmak için sabırsızlandığını söyledi. 15 renkte olan far paletinde nötr ve ışıltılı tonlar yer alıyor. Simli mavi ve gül yaprağı pembesi gibi renklerin olduğu far paletinde açık tonlar daha çok yer alıyor. Urban Decay'in 22 Kasım'da satışı başlayacak far paletindeki renkleri denemek için sabırsızlanıyoruz.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X