Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hailee Steinfeld Yeni Sezonun En Trend Makyaj Trendini VMAs'de Yakaladı

Geçtiğimiz gün gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri töreni, sonbaharın yükselen trendlerini kırmızı halıya yansıttı.

Hailee Steinfeld Yeni Sezonun En Trend Makyaj Trendini VMAs'de Yakaladı Hailee Steinfeld Yeni Sezonun En Trend Makyaj Trendini VMAs'de Yakaladı  Pinterest


 

Hailee Steinfeld MTV Video Müzik Ödülleri'ne sonbaharın en trend makyajıyla katıldı: Monokrom görünüm. Yıldızın manikürü, ruju ve allığı aynı tonda ve kırmızıydı. 
Makyaj artisti Carolina Gonzales bu görünüm için ruj olarak YSL Dessin Des Levres Lip Liner'lardan 10 numara Vermillion rengini kullanarak yıldızın dudaklarını önce çerçevelediğini ve daha sonra yine YSL'den Rouge Pur Couture The Slim N.23 Mystery Red ile içini doldurduğunu belirtti. 
Makyajın kalanında klasik kedi gözü eyeliner tercih eden artist, ten makyajında da highlighter'a önem verdiğini söyledi. 
Yıldızın uzun kahverengi saçları, saç artisti Laura Polko tarafından doğal ve hafif dalgalı hale getirildi. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X