Hailey Bieber Güzellik Sektörüne Giriyor

Hailey Beieber, Rhode Beauty markasının 2022 yılında geleceğini onayladı.

Hailey Bieber Güzellik Sektörüne Giriyor Hailey Bieber Güzellik Sektörüne Giriyor  Pinterest


Dün 25. doğum gününü kutlayan genç yıldız, güzellik sektörüne adım atacağını açıkladı. 2021 yılının başlarında göbek adı olan ‘Rhode’ adını ticari marka haline getirmek için evrak hazırladığı belirtilen Hailey Bieber’ın, konuk olduğu bir YouTube videosunda markanın düşündüğümüzden daha erken geleceğini doğruladı. Çekilen videoda kullanıcıların sorularını yanıtlayan Hailey, ‘Rhode ne zaman geliyor?’ sorusuna verdiği yanıtla hayal kırıklığına uğratmadı.

“Tamam daha fazla saklamayacağım. Rhode için çok uzun süredir çalışıyoruz ve 2022’de geliyor. Çok heyecanlıyım!” Sözleriyle heyecanını dile getiren Hailey, halen büyük sırlarla dolu. Rhode Beauty’nin tam olarak ne sunacağı belli olmasa bile; bize sorarsanız bu konuda Hailey’e güvenmeliyiz!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X