Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hanifa'nın 3D Şovu Oyunu Tamamen Değiştirecek Mi?

"Hanifa olarak sınır tanımayan kadınlar için tasarım yapıyoruz. 3D dünyası sayesinde bunu başarmamız çok daha kolay hale geliyor."

Hanifa'nın 3D Şovu Oyunu Tamamen Değiştirecek Mi? Hanifa'nın 3D Şovu Oyunu Tamamen Değiştirecek Mi? Pinterest


 

Gelecek günlerin moda endüstrisi için ne getireceğini bilemediğimiz bu belirsiz zamanda Anifa Mvuemba oyundaki yerini hiç olmadığı kadar sağlamlaştırdı. Hanifa'nın tasarımcısı 22 Mayıs'ta Instagram'da 3D modellerle gerçekleştirdiği defileyle markanın son koleksiyonunu sundu. 
Instagram Live üzerinden yapılan canlı yayının tüm detayları incelikle düşünüldü, konuklar yayına girdikten sonra başlayan geri sayımın ardında çıta hiç olmadığı kadar yükseğe çıktı. Doğduğu şehir Congo'dan ilham alarak bu koleksiyonu yaratan Anifa yer verdiği kısa Afrika belgeseliyle de takdir topladı. 

"Kim olduğumun büyük bir bölümünü sunmak ve ne yapmak istediğimi göstermek istedim."

3D modeller her biri apayrı hikayelere sahip üç boyutlu tasarımlarla sanal podyumda yürürken kapanış ipek maksi bir elbiseyle yapıldı. 
Moda endüstrisinin geleceği için yepyeni bir adım olarak görülen 3D modellerle yapılan defile böylece saptanmış ve baskı haline gelen beden ölçülerini de ortadan kaldırmayı hedefliyor.  
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X