Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Haremlique Istanbul'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kişiselleştirilmiş Hediyeler

Haremlique Istanbul Kişiye Özel Üretim Hizmeti ile Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanmış bir monogram sunuyor.

Haremlique Istanbul'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kişiselleştirilmiş Hediyeler Haremlique Istanbul'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kişiselleştirilmiş Hediyeler  Pinterest

 

 

Haremlique Istanbul Kişiye Özel Üretim Hizmeti ile Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanmış bir monogram sunuyor. Hazırlanan monogram yıldız formunun eşlik ettiği tasarımıyla beğeni topluyor.

Haremlique Istanbul’un Kişiye Özel Üretim Hizmeti, bu Sevgililer Günü’ne özel romantik bir atmosfere bürünüyor. Bu ayrıcalıklı hizmet kapsamında dileyenler sevdiklerine yeni bir monogram stilinde nakış uygulaması yaptırabiliyor. 

Heyecan dolu bir aşktan ilham alınarak, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan monogram, yıldız formuyla süsleniyor. Beğendiğiniz Haremlique Istanbul ürünün�� seçip coşku dolu bir sevgiyi sembolize eden monogramı uygulatabilir ve romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz. 

Sevgililer Günü’ne Özel İndirim
Haremlique Istanbul’un Kişiye Özel Üretim Hizmeti kapsamındaki monogram uygulamaları, Sevgililer Günü’ne özel olarak ücretsiz sunuluyor. 1 Şubat ile 14 Şubat arasında vereceğiniz özel monogram siparişlerinde bu fırsattan yaralanabilmek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Üretim Hakkında
Haremlique Istanbul’un Kişiye Özel Üretim Hizmeti, evler, yatlar ve özel uçaklar için farklı ölçüler, istenilen renkte nakışlar ve monogram uygulamaları sunuyor. Özenle hazırlanan yatak odası, banyo ve masa ürünleri titiz bir işçilikle bir araya gelerek hayalinizdeki hediyeyi yaratmanızı sağlıyor.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X