Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Harika Üçlü: Merve Çağıran, Afra Saraçoglu ve Aslı Bekiroğlu

Bu yıl 45. kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde Yıldızı Parlayanlar kategorisinin birincisi üç genç oyuncu ile tanışın.

Harika Üçlü: Merve Çağıran, Afra Saraçoglu ve Aslı Bekiroğlu Harika Üçlü: Merve Çağıran, Afra Saraçoglu ve Aslı Bekiroğlu Pinterest


 

Pantene Yıldızı ParlayanlarAslı Bekiroğlu, Merve Çağıran ve Afra Saraçoğlu'nu bir araya getireceğimiz kapak çekimimiz için, soğuk ama güneşli bir aralık sabahında toplandık ekipçe. Bu üç oyuncu arasından yalnızca Merve'yle daha önce çalışma şansımız oldu, iş disiplinini ve kameranın onu ne kadar çok sevdiğini onunsa kamerayla nasıl dans ettiğini dün gibi hatırlıyoruz. Aslı ve Afra ile ise daha yeni tanışacağız. Fakat içimdeki ses her şeyin çok güzel geçeceğini fısıldıyor. Apayrı projelerde de olsalar bu üç kızın birbirleriyle ne kadar iyi anlaştıklarını biliyoruz. Sete ilk gelen Afra. Uzaklarda oturduğundan geç kalma konusu kafasına takılmış. Erkenden uyanmış ve söylediğimiz saatten bile önce yanımızda, üstündeki kıyafeti ise anlatmazsam olmaz! Unicorn tulumuyla gelmiş, daha sevimli görünemez herhalde ve de daha rahat! Uykusunu alamayan herkesin hafifçe gerinesi geliyor onu görünce.Aslı'yla birlikte kahkahalar da geliyor sete. Yerinde duramıyor ama karşısındakini yoran bir enerji değil bu. Her şeyin takibinde, farkında. Bir yandan bir şeyler atıştırıyor, diğer yandan settekilerle sohbet ediyor ve tabii ki sürekli espri patlatıyor. Bazen söylediği şey espri olmasa da öyle bir ifadeyle dile getiriyor ki gülmekten başka çareniz yok.

Yazının tamamı ocak sayısında.

Styling: Nazlı Kayran
Fotoğraf: Cihan Alpgiray
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç: Önder Tiryaki
Makyaj: Ali Rıza Özdemir
Styling Asistanı: Berkant Oğur
Makyaj Asistanı: Batuhan Sara
Saç Asistanı: Mustafa Akgün, Doğukan Punar, Mutlu Sinan – Önder Tiryaki Studio
Fotoğraf Asistanı: Mehmet Erol, Emre İbiş 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X