Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Harry Winston Forget-Me-Not'ı Sunar

Hayat dolu ayçiçeklerinden, tomurcuklanmış zambaklara, zarif lalelere ve daha nicesine kadar, Harry Winston’un efsanevi tasarımlarını keşfedin.

Harry Winston Forget-Me-Not'ı Sunar Harry Winston Forget-Me-Not'ı Sunar  Pinterest


 

Winston Bahçesi, ilhamını çiçeklerden alan en son koleksiyonunun lansmanıyla çiçek açmaya devam ediyor. Harry Winston, Forget-Me-Not by Harry Winston’u sunar.Forget-Me-Not Koleksiyonu; kolye, kolye ucu, küpe, bileklik, yüzük ve tamamlayıcı bir charm’dan oluşan bir dizi zarif daytime mücevherle adını aldığın çiçeğin zarif siluetini kutluyor ve birlikte bu güzel çiçeği ortaya çıkaran yuvarlak, damla ve markiz kesim pırlantalardan oluşan büyüleyici bir karma sunuyor. Bu çiçekli koleksiyonda, yıl boyu çok sevilen bir tasarıma taze bir bakış açısı kazandıran yedi tasarımdan her biri, her okazyona eşsiz bir sıcaklık ve ışıltı ekliyor.
Harry Winston’un efsanevi tasarımcısı tarafından geliştirilen son koleksiyonlardan biri olan bu koleksiyonla Harry Winston, ilhamını doğal güzelliklerden alan olağanüstü mücevher eserlerinin mirasını hatırlamakta ve gelenekle zenginleşmiş, parlak bir gelecek vadediyor. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X