Hayalden Sanata, Sanattan Zanaat’a: JIN OFFICIAL

Hayalden Sanata, Sanattan Zanaat’a: JIN OFFICIAL Hayalden Sanata, Sanattan Zanaat’a: JIN OFFICIAL  Pinterest


Yunus Can Önalan’ın hayal edip, çizime döktüğü tasarımlar, Kapalıçarşı’nın usta zanaatkarlarının ellerinde birer sanat eserine dönüşüyor.

 

“Benim için tasarım, hayatı bütünlük içinde algılamak ve bu çerçevede yalın, zevk veren detayların birleşimini ortaya koymakla ilgili.” diyor Yunus Can Önalan; tasarımları ve markası Jin’i anlatırken…

14 ayar Altın, değerli taşlar ve en önemlisi el işçiliğinin ön planda olduğu özel bir seçki sunan Jin Official, ilhamını geçmişin izleri, doğduğumuz topraklar ve hayatın her anındaki özel yansımalardan alıyor.

Kolye, yüzük, küpe, bileklik ve charm gibi parçalardan oluşan Jin Official tasarımları Kapalıçarşı ustalarının özel ve incelikli el işçiliğiyle ortaya çıkıyor.

 

Jin Official’ın özel parçalarına 74 Escape, Marsel Selimiye, Day Dream Göcek, Oldn Style Alaçatı, The Store Alaçatı mağazaları ve www.jinofficialshop.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X