Hayvanseverlerin Favori Adresi: Wuufbox

Hayvanseverlerin Favori Adresi: Wuufbox Hayvanseverlerin Favori Adresi: Wuufbox Pinterest


Kedi ve köpekler için hazırladığı sürprizlerle dolu kutularını internet üzerinden satışa sunan Wuufbox, kısa süre önce Arnavutköy’de cafe&shop konseptinde hizmete açıldı! Kurucusu Neva Dürüst Tatari’yle yeni mekanın işleyişini ve ürünlerinin özelliklerini konuştuk.

Evcil hayvan sahipleri için oluşturduğunuz cafe&shop konseptinden bahseder misiniz?
Wuufbox’ı herkesin deneyimleyebileceği bir ortama çevirmek hep hedeflerim arasındaydı. Zaman içinde, küçük dostlarımızla gidip sosyalleşebileceğimiz, onların gönül rahatlığıyla dolaşabilecekleri mekanların ne kadar kısıtlı olduğunun farkına vardım ve bu şekilde wuufbox.com bir cafe&shop projesine dönüştü.

Mekanın işleyişini kısaca anlatır mısınız?
Wuufbox Cafe&Shop’ta, dostunuzla vakit geçirirken aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz, kahvenizi keyifle yudumlayacağınız bir ortam yarattık. Bünyemizde kendi tasarımlarımızın yanı sıra 15’ten fazla hem yerli hem yabancı markanın ürünleri de bulunuyor. Tabii ki sahipleri unutmadık; onların da kendilerine alabilecekleri bir sürü eğlenceli tasarımı ürün gamımıza ekledik.
Ne tür ürünler satışa sunuyorsunuz?
Oyuncak, giysi, tasma, kemik, ödüller, organik kurabiyeler, yatak ve bakım ürünlerimiz mevcut. Bunun yanı sıra dekoratif kaktüsler, kahve bardakları, tişört ve şapkalarımız da bulunuyor. Sahiplere özel keyifli bir ürün yelpazemiz var. Kendi tasarımlarımıza ek olarak Türk ve yabancı markaların ürünlerini de bünyemizde barındırıyoruz. Melez Tea ve Petra Coffee satışı da gerçekleştiriyoruz.

İstek üzerine özel tasarımlar da yapıyor musunuz?
Evet. Özellikle istenilen ürünleri de mutlaka getirmeye çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda Wuufbox’ta haftanın bir günü terzimiz bulunacak ve istenilen ölçülerde özel tasarımlar oluşturulacak.Ürünlerin satışından elde ettiğiniz gelirin bir kısmını barınaklara bağışlıyorsunuz diye biliyorum...
Sahipsiz hayvanların da yaşama, barınma ve beslenme hakları olduğunu unutmamalıyız. Ben elimden geldiğince onlara yaşam alanı sunmaya ve yardımda bulunmaya çalışıyorum. Wuufbox da hayvan dostu bir mekan olarak gelirinin belli bir yüzdesini barınaklara bağışlıyor. Bir kumbaramız var ve yapılan her bağış mutlaka değerlendiriliyor. Kahve satışlarımızdaki ‘Her Çekirdek, Bir Hayat’ mottomuzla barınaklara destek sağlamaya çalışıyoruz. Bakamayan kişilerin petshop’lardan bir can almalarını kınıyor ve barınaklardaki onca canın sahiplendirilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.Peki, Wuufbox kutularını oluştururken nasıl bir yol izliyorsunuz?
Önceliğimiz sağlıklı, organik ve eğlenceli Wuufbox’lar yaratmak. Sonrasında ise üyelerimizin yaş, kilo, cinsiyet, cins gibi özelliklerine ve alerjisi bulunan besinlere dikkat ediyoruz. O ayın içerisinde özel bir gün yer alıyor ise konsept kutular oluşturup sürprizler hazırlamaya çalışıyoruz. Kendi ürettiğimiz kazak, sweatshirt ve bornozları da kutularımıza dahil ediyoruz.Kutular hangi fiyat aralığında satışa sunuluyor?
‘Tiny’ 100 TL, ‘Standart’ 150 TL, ‘Extreme’ kutularımız ise 200 TL. KDV ve kargo ücreti fiyatlarımıza dahil. Ayrıca üç veya altı aylık Wuufbox üyeliği oluşturan dostlarımıza belli bir oranda indirim uyguluyoruz.

WUUFBOX’LAR HAKKINDA BİLGİ
WuufBox servisi, www.wuufbox.com adresinde devam ediyor. Tek seferlik veya aylık sipariş verenlere, ayın 15’inde kutuları teslim ediliyor. Ödül, oyuncak, tasma, giysi ve bakım ürünlerinden meydana gelen Wuufbox’ların; ‘Tiny’, ‘Standart’ ve ‘Extreme’ olmak üzere üç farklı boyu bulunuyor. Kediler için ise sadece ‘Tiny’ boyutu mevcut. Bunun yanı sıra web sitesinde, firmanın bünyesinde tasarlanan sweat-shirt, bornoz ve bandana gibi ürünler de satılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni bir ürün grubu da sitede ve Arnavuköy’deki mekanda yerini alacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X