Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Head & Shoulders’tan Türkiye’ye Hep Seninleyiz Mesajı

Head & Shoulders, evde kalmanın öneminin vurgulandığı bu dönemde evde kalmaya destek vermek için #HepSeninle kampanyasını başlattı.

Head & Shoulders’tan Türkiye’ye Hep Seninleyiz Mesajı Head & Shoulders’tan Türkiye’ye Hep Seninleyiz Mesajı Pinterest


 

“Açılsa da aramızdaki mesafeler, tekrar gelecek omuz omuza vereceğimiz günler! Sen kafanı ferah tut diye Head&Shoulders #HepSeninle” manifestosu ile @headandshoulderstr Instagram hesabından canlı yayın etkinlerine başlıyor. Head&Shoulders, moral ve motivasyonu yükseltmeye katkı sağlayacak canlı yayın etkinlikleri ile herkesi kafasını ve bedenini ferah tutmaya davet ediyor.
Evden çıkmadığımız bu günlerde aslında kimsenin yalnız olmadığını anlatmak için #HepSeninle diyen Head&Shoulders ilk canlı yayına 26 Mart Perşembe günü başlıyor.
Yoga ve Meditasyon eğitmeni Ece Targıt, saat 18.30’da Head&Shoulders Instagram sayfasından canlı yayında yoga dersi verecek. Head&Shoulders her hafta düzenli olarak Instagram sayfasında gerçekleştireceği bu çalışmalarla topluma Head&Shoulders #HepSeninle mesajını vermeye devam edecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X