Heidi Klum'un Fit Kalmasının Sırrı

Heidi Klum'un Fit Kalmasının Sırrı Heidi Klum'un Fit Kalmasının Sırrı Pinterest


 

Eski Victoria's Secret modellerinden 43 yaşındaki Heidi Klum, dört çocuk sahibi olmasına rağmen hala fit bir vücuda sahip.

Modellerin asla öğle yemeği yemediği düşüncesinin tamamen yanlış olduğunu söyleyen Klum, "Sadece sürekli çalışan insanlar olduğumuz için yiyeceğimiz yemeği doğru seçiyoruz" dedi. Bunun yanında sadece yediğine dikkat etmenin yeterli olmadığını söyleyen Klum, aynı zamanda spor yapmanın önemini belirtiyor.

Beden mutluluğunun çok önemli olduğunu söyleyen Klum, "Vücudumun şeklini seviyorum. Çünkü bu vücut benim. Gün sonunda başkasının benim vücudum hakkında ne düşündüğü önemli değil, önemli olan benim nasıl hissettiğim" diyor.

Motivasyona ihtiyacım olduğu zaman büyük fotoğrafa bakarım. Ailem ve kendim için mümkün olduğunca sağlıklı olmak isterim. Mümkün oldukça aktif olmaya çalışıyorum. Ama her gün spor yapacak kadar zamanım olmuyor" diyor dört çocuk annesi Heidi Klum.

Dört çocuk annesi olmanın zaten kendi başına bir egzersiz olduğunu söyleyen Heidi Klum, "Kendi işlerim ve onların programları arasında denge kurmak, geleneksel spor rutinini yapmamı zorlaştırıyor. Onun yerine mümkün olduğu kadar ailem ile birlikte dışarıda aktivite yapıyoruz. Bisiklete binmeyi, köpeğimiz ile dağda yürüyüş yapmayı ya da trambolinde zıplamayı severiz" dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X