Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Help Beach & Yacht Club

Help Beach & Yacht Club “Trendsetter” olarak konumu itibariyle merkezi, güvenli ve olağanüstü bir deniz, yemyeşil bir doğa ile iç içe.

Help Beach & Yacht Club Help Beach & Yacht Club Pinterest


 

Fethiye’nin en güzel koylarından olan Gök Gemile koyunda bulunan Help Beach & Yacht Club tamamıyla kendine özgü, bir ada mantığında kendi kendine yetebilen, mükemmel denizi, içinde exclusive konaklaması, eşsiz sahil işletmesi, kaliteli ve güvenilir servisi, lezzetli restoranları ve dünya sahillerinin Akdeniz’de buluştuğu bir karaktere sahiptir. Help Beach & Yacht Club bir “Trendsetter” olarak konumu itibariyle merkezi, güvenli ve olağanüstü bir deniz, yemyeşil bir doğa ile iç içedir.300 kişilik restoranı, 25 özel kabana, 400 şezlong, 2 bar, su sporları, sertifikalı dalış kursları, su eğlence parkı, düğün ve eventler, 16 metrelik iskele ile toplamda aynı anda 800 kişiye hizmet verebilip, yılın ortalama 2,5 aydında da 1.000 kişiye hizmet vermektedir.Misafirler Marmaris, Göcek, Kaş, Kalkan, Ölüdeniz ve Çalış civarında oturan yerli ve yabancıların yanı sıra aynı bölgenin otellerinden sağlanan özel veya complimentary servis ile gelen yabancı turistler, İstanbul, Ankara ve İzmir’den tatilini sadece Help’de geçirmek için gelenler ve Hillside, Lyka World ve Letoonia gibi exclusive 5 yıldız tatil kompleksleri ve deniz yoluyla gelen özel bir kitleden oluşmaktadır.

Help Beach & Yacht Club, Marina-Yat Bağlama ve Exclusive Bungalow projelerinin önümüzdeki 2 yılda tamamlanması ile uluslararası arenada “en iyiler” arasında yerini alacaktır.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X