Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hem Klasik Hem Modern Görünüşüyle Schneider Electric'ten ‘Odace’ Serisi

Hem Klasik Hem Modern Görünüşüyle Schneider Electric'ten ‘Odace’ Serisi Hem Klasik Hem Modern Görünüşüyle Schneider Electric'ten ‘Odace’ Serisi Pinterest

 

 Schneider Electric, yenilikçi ve özgün tasarımlı ‘Odace’ serisi ile evlerde farklılık yaratmaya hazırlanıyor.

Schneider Electric, yeni ‘Odace’ serisi anahtar- prizleriyle özgün mekan dekorasyonlarının tamamlayıcısı olacak. Hem klasik hem de modern görünüşüyle her türlü iç dekora uyum sağlayabilen seri, fonksiyonelliği ve sağlamlığıyla da dikkat çekiyor.

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, dört farklı çeşidi ve yenilikçi tasarımıyla, mekanlarınızdaki detaylara özgün bir dokunuş katacak ‘Odace’ anahtar- priz serisini sundu. Yuvarlak mekanizması, yapısında kullanılan gerçek malzemeler, sunduğu pratik çözümler ve değiştirilebilir kapak iç yüzeyleri ‘Odace’ı benzerlerinin ötesine taşıyor.

Sunduğu özgün tasarım alternatifleri ve çeşitliliği ile ‘Odace’ stil sahibi evlerin ve mekanların dekorasyonlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

4 farklı tarz, 4 farklı ‘Odace’

Odace Styl, Odace Styl Pratic, Odace Touch ve Odace You olmak üzere 4 farklı seçenek sunan Odace serisi, tasarım çeşitliliği sayesinde farklı mekanlara uyum sağlayabiliyor. Odace Styl, Çerçevesi kare iken mekanizmasının yuvarlak oluşuyla hem modern hem klasik mekanlara uyum sağlayabilen bir görünüm sunuyor.

Odace Styl Pratic ise, kullanışlı aksesuarları sayesinde kullanıcıları için farklı kolaylıklar sağlıyor. Odace Style Pratic, anahtarlarda yer alan not tutucu, el havlusu veya anahtar asmak için tasarlanan kanca, prizlerin üzerinde bulunan cep telefonunu koyma alanı gibi sunduğu yenilikçi ve pratik çözümlerle benzerlerinin ötesine geçiyor.

Serinin bir diğer ürünü olan Odace Touch ise, yapısında kullanılan ahşap, metal, taş gibi gerçek malzemeler sayesinde farklı mekan dekorlarınızın tamamlayıcısı oluyor ve dekorlarınıza kusursuz biçimde uyum sağlıyor.

Odace You ise değişebilen iç yüzeyi ile kullanıcılarına özgün ve her an değiştirebilir bir tasarım sunuyor. Kullanıcılar Odace You sayesinde anahtar-prizlerini istedikleri gibi tasarlayabiliyor ve dilediklerinde tasarımı değiştirebiliyor, şeffaf kısmının içine koyacakları bir fotoğraf yada resimle anahtar-prizlerine kişisel dokunuşlarını katabiliyor.


Schneider Electric hakkında

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, 100’den fazla ülkede 170.000 çalışanıyla enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla, en basit anahtar prizden en karmaşık otomasyon sistemlerine kadar çözüm ve yazılım hizmetleri sunan şirket, müşterileri için enerjiyi daha verimli kullanma yöntemleri geliştirmektedir. 2014 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde eden Schneider Electric, geliştirdiği teknolojilerle endüstrilere yön vermekte, şehirleri akıllı hale dönüştürerek bireylerin ve kurumların hayatına değer katmaktadır. Schneider Electric’te buna ‘Life is on’ denir.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X