Her Dönemin Gözdesi Pırlanta Yüzük Modelleri Ediz Dereli'de

Her Dönemin Gözdesi Pırlanta Yüzük Modelleri Ediz Dereli'de Her Dönemin Gözdesi Pırlanta Yüzük Modelleri Ediz Dereli'de Pinterest


Her zaman kadınların ilgi odağı olan pırlanta yüzükler, Ediz Dereli kalitesi ve farkıyla tüketicilerle buluşuyor.
32 yıllık tecrübesiyle mücevher sektörünün köklü markalarından olan Ediz Dereli Mücevher'in pırlanta yüzük koleksiyonunda  bir çok alternatif mevcut.
Farklı büyüklük ve kesime sahip pırlanta taşların yer aldığı özel koleksiyon adeta birer sanat eserini andırıyor.
Ediz Dereli Mücevher, sıra taşlı ve pırlanta yüzük modellerindeki yenilikçi tasarımlarıyla sektördeki trendlerin belirlenmesinde önemli pay sahibi oluyor.
Her kesimden her bütçeye ve zevke hitap eden tasarımlara sahip olan markanın tektaş, beştaş, baget, yarım tur ve tam tur pırlanta yüzük modelleri en çok ilgi görenler arasında.
Markanın en dikkat çekici tasarımlarından biri Baget pırlanta yüzük modeli. Farklı boyut ve kesime sahip pırlanta taşların süslediği bu özel tasarım 81 adet pırlantanın ışıltısını ve gösterişini yansıtıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X