Hilal Altınbilek'i Konuk Ettiğimiz Ekim Sayımız Çıktı

Ekim 2020 sayımız çıktı!

Hilal Altınbilek'i Konuk Ettiğimiz Ekim Sayımız Çıktı Hilal Altınbilek'i Konuk Ettiğimiz Ekim Sayımız Çıktı  Pinterest


 

TV izleyicisinin son dönemde en beğendiği isimlerin başında geliyor Hilal Altınbilek. Üçüncü sezonuyla ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat veren oyuncu, Adana-İstanbul arasında mekik dokuyor. Belki çok çalışıyor, ailesini ve arkadaşlarını özlüyor ama hiç şikayet etmiyor. İlerleyen yıllarda daha cesur rollere de hazır olduğunu belirten Hilal Altınbilek yakın zamanda AlfaBeta ile bir iş birliğine imza attı. “Özel gecelerde çok planlıyım. Bütün parçalarda sade seçimler yapmaya fakat bir noktada göz alıcı bir detay yaratmaya çalışırım,” diyen Altınbilek bu çekimimizde, tül ve çiçek detayları ile bezeli tasarımlar içinde, güçlü ve asil bir tavır sergiledi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X