Hip Hop'un Başarılı İsmi Khontkar Yeni Klibini Sneaks Up İle Duyurdu

Khontkar'ın KUZGUN isimli müzik videosu, Sneaks Up partnerliğiyle hazırlandı.

Hip Hop'un Başarılı İsmi Khontkar Yeni Klibini Sneaks Up İle Duyurdu Hip Hop'un Başarılı İsmi Khontkar Yeni Klibini Sneaks Up İle Duyurdu  Pinterest


Türkiye’nin en çok üreten Hip-Hop sanatçısı olan Khontkar’ın 35 özel parçadan oluşan Mixtape’i içinde yer alan ve KÖK$VL’ın düet performansıyla hayata geçen KUZGUN isimli müzik videosu, Sneaks Up partnerliğiyle hazırlandı. PLA4: The Vision albümünde yer alan ve KÖK$VL’ın düet performansıyla Khontkar’a eşlik ettiği KUZGUN isimli müzik videosu sneaker tutkunlarının adresi Sneaks Up katkılarıyla hazırlandı.

 

Milyonlarca insan tarafından takip edilen ve geçmiş yıllarda da mixtape albümlere imza atan Hip-Hop dünyasının sevilen ismi Khontkar, PLA4: The Vision mixtape’ini hazırladı. Albüm aynı zamanda kendisinin ilk orijinal mixtape albümü olması nedeniyle de ayrı bir önem taşıyor. PLA4: The Vision albümünde yer alan ve KÖK$VL’ın düet performansıyla Khontkar’a eşlik ettiği KUZGUN isimli müzik video, ikonik sneaker, giyim ve aksesuar ürünlerini sokak modasını yakından takip edenlerle buluşturan Sneaks Up’ın katkılarıyla müzikseverlerle buluştu.

 

Hayatta hangi başarıdan başarıya koşarlarsa koşsunlar, yolun en başından beri değişmeyen bazı şeylerin aynılığının onlara verdiği yorgunluğa ve yüklediği ağırlığa işaret eden çalışmanın video yönetmenliğini ise Emrah Tarım üstleniyor. Sneaks Up’ın katkılarıyla yayınlanan Kuzgun tüm dijital mecralardan izlenebiliyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X