Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hipp Türkiye Sağlıklı Yaşamla İç İçe Olmaya Devam Ediyor

HiPP, sürdürülebilir spor organizasyonlarının Türkiye de farkındalık yaratmak ve spor faaliyetlerine destek vererek katkıda bulunuyor.

Hipp Türkiye Sağlıklı Yaşamla İç İçe Olmaya Devam Ediyor Hipp Türkiye Sağlıklı Yaşamla İç İçe Olmaya Devam Ediyor Pinterest


 

Avatar Paragliding, gelişmekte olan Türkiye turizmine pozitif katkıda bulunurken, tecrübeli oldukları yamaç paraşütü uçuşlarının sadece bir ürün olmadığını, uçuşu gerçekleştirenlerin daima hatırlayacakları bir tecrübe olacağını bilerek, insanların bu olağanüstü deneyimi en güvenli, kaliteli ve eğlenceli şekilde yaşamalarına imkan sağlamaktadır.
Avatar Paragliding, yamaç paraşütü sporunda yaklaşık 20 yıllık profesyonel tecrübeye sahip Şenol Arat ve Serdar Durna tarafından 2018 yılında, bu sporun yapıldığı dünyanın en güzel noktalarından biri olan Fethiye Ölüdeniz’de kurulmuştur.
Spor yapmak ve dengeli beslenmek, sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. HiPP Türkiye ile çeşitli spor dallarında sağlıklı yaşamı bilinçlendirmek adına spor ve sağlıklı yaşamı destekleyerek her etkinliğe organik ürünleri ile destek sağlamaya devam ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X