Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hotiç İlhamını Doğadan Alıyor

Modern ve güçlü kadın ve erkeğin tercihi Hotiç, kampanya çekiminde doğaya duyulan özlemin altını çiziyor.

Hotiç İlhamını Doğadan Alıyor Hotiç İlhamını Doğadan Alıyor  Pinterest


 

Modern ve güçlü kadın ve erkeğin tercihi Hotiç, sonbahar sezonu için Kırklareli’nin Karadeniz’e kıyı kasabası olan Kıyıköy’de Türk ve yabancı modellerle gerçekleştirdiği kampanya çekiminde doğaya duyulan özlemin altını çiziyor.
 


Genç fotoğrafçı Baturalp Yılmaz’ın objektifinden, Aydan Sıvacı’nın moda editörlüğünde gerçekleşen kampanya, markanın güçlü ve sofistike duruşunu temsil ederken, yeni trendleri hayatımıza Hotiç yorumuyla katıyor.
 


Doğayla iç içe bir koleksiyon sunan Hotiç’te sonbaharın etkileyici trendleri, farklı baskı ve materyal alternatifleriyle buluşarak, kare burun botlardan zamansız stilettolara, mini çantalardan sneakerlara kadar koleksiyonun bir çok parçasında kendini gösteriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X