Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hücresel Yıkıma Cellular Boost ile Karşı Koyun

Neutrogena, cildin yaş ve dış etkenlere karşı doğal yenilenme sürecini yavaşlatan hücresel yıkıma dur diyor.

Hücresel Yıkıma Cellular Boost ile Karşı Koyun Hücresel Yıkıma Cellular Boost ile Karşı Koyun Pinterest


 

Cilt hücrelerinin doğal yenilenme süreci zaman içerisinde genetik faktörler ve dış etkenler yüzünden yavaşlar.  Ciltte yaşlanmanın en büyük sebeplerinden biri olan hücresel yıkım ise, hücrelerin daha yavaş çalışmasına ve cildin erken yaşlanmasına neden olur. Bu da kırışıklıklar, koyu lekeler ve ciltte sıkılık kaybı gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerine yol açar. 

Neutrogena®, dermatologlarla birlikte geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bakım serisi Cellular Boost ile, cildin yaş ve dış etkenlere karşı doğal yenilenme sürecini yavaşlatan “hücresel yıkıma” dur diyor.  Cellular Boost serisi hücresel yıkımın etkilerini hafifleterek yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir savaş başlatıyor. Seri, yaşlanmanın en can sıkıcı ve belirgin 3 özelliği olan cilt tonu eşitsizliği, sıkılık kaybı ve kırışıklıkları hedef alıyor. Tam tamına 4 hafta sonunda gözle görünür etkiler vaat ediyor. 

Neutrogena® Cellular Boost serisi 4 üründen oluşuyor, Ürünlerin etkilerinin artması ve daha hızlı bir sonuç almak için  tüm ürün ailesinin birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Ayrıca klinik testlerdeki sonuçlara göre tüm serinin düzenli kullanımı sonucu, kırışıklıklara, ton eşitsizliğine ve cildin esneklik kaybına 4 haftada **gözle görülür şekilde etki ettiği gözlemlenmiş.Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF 20
İçeriğinde yer alan güçlü antioksidan C vitamini* ile cilt tonunu eşitlemeye ve var olan koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olurken, patentli içerik HexinolTM teknolojisi ile de cildin doğal kolajen ve elastin üretimini destekleyerek cildin sıkılığının artmasına ve var olan kırışıklıkların azalmasına yönelik çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak ürün SPF 20 güneş koruma filtresi içeriyor.
Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi
Hücresel yıkımdan kaynaklanan yaşlanmanın gözle görünür belirtilerine karşı tüm gece savaşan gece nemlendiricisi ise patentli HexinolTM teknolojisi ile cildin elastikiyetinden sorumlu kolajen ve elastin sentezini arttırıyor. Ayrıca yine güçlü antioksidan C vitamini* ile gün içerisinde cildin maruz kaldığı serbest radikallerle savaşıyor, cilt tonunu eşitliyor.Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi:
Tüm gün bilgisayar, cep telefonu , tablet gibi bir dolu teknolojiye maruz kalan gözlerimiz kuşkusuz en hızlı yaşlanan bölgemiz. Cellular Boost’un Gençleştirici göz kremi, mimik çizgileriyle savaşacak etkili içerik Retinol ve bu ince deriye nem verecek olan Hiyalüronik asit içeriyor.Neutrogena® Cellular Boost Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım Serumu
Özellikle gece kullanılması önerilen serumlar konsantre bakımlardır. Cellular Boost Kırışıklık karşıtı bakım serumu, formülünde yer alan yoğun Retinol ve Hiyalüronik asit ile ince çizgileri ve hücresel yıkım nedeniyle oluşan derin kırışıklıkları dahi düzeltir. En iyi sonucu elde etmek için günde bir kez, sabah veya akşam, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X