IGNIS DIAMOND’DAN YENİ YILA ÖZEL HEDİYE SEÇENEĞİ

Ignis Diamond, özenle hazırlanan paketlemeleri ve kişiselleştirilmiş detayları ile hediyeyi bir sanat gibi sunuyor.

IGNIS DIAMOND’DAN YENİ YILA ÖZEL HEDİYE SEÇENEĞİ IGNIS DIAMOND’DAN YENİ YILA ÖZEL HEDİYE SEÇENEĞİ Pinterest


Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Ignis Diamond, yeni yıl ruhunu yansıtan şık ve zarif pırlanta yüzükleri, özenle hazırlanan paketlemeleri ve kişiselleştirilmiş detayları ile hediyeyi bir sanat gibi sunuyor.
Yılbaşı gecesinde ve yeni yılda stilini öne çıkartmak isteyen kadınlara birbirinden göz kamaştırıcı pırlanta seçeneklerini yılbaşına özel fiyatlarla sunan Ignis Diamond, klasikler arasına girecek yeni bir soluk olan ‘Double Diamond’ koleksiyonu ile klasik pırlanta ruhundan kopmak istemeyenleri modern çizgilerle günümüze taşıyor. Biri sizi, diğeri aşkı temsil eden iki değerli pırlantanın büyülü hikâyesinden yola çıkarak tasarlanan ‘Double D’ pırlanta yüzükler, zarif formunun tam ortasında değerli iki eşsiz tek taş pırlanta bulunduruyor. 
Zamansız tasarımlara imza atan Ignis Diamond markasının kurucusu ve tasarımcısı Hazel Evin’in yılbaşına özel olarak en ince işçilik detayları ile yorumladığı ve özel olarak tasarladığı pırlantalı yüzükler, www.ignisdiamond.com adresinden sertifikalı olarak satışa sunuyor.
Hem sade hem de özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Ignis Diamond, modasını kaybetmeden her dönem kullanılabilir yüzük modelleri ile yeni yılı daha fazla mutluluk, ışıltı ve heyecan ile karşılıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X