iLVi İle Soğuk Kışa Sıcak Dokunuşlar!

iLVi İle Soğuk Kışa Sıcak Dokunuşlar! iLVi İle Soğuk Kışa Sıcak Dokunuşlar! Pinterest


Soğuk havaların kurtarıcısı şık ve rahat tasarımları ile İLVİ, ister ince, ister kalın, ister uzun ister kısa topuklu bot ve çizme modelleriyle zevkinize ve rahatınıza en uygun seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor. Gündüzden geceye her kombininize uyum sağlayacak kadın ve erkek bot&çizme modelleri ile İLVİ, kış kombinlerinizi tamamlayarak yüksek doz konforuyla şıklığı yakalamanızı sağlıyor.
 
Ayakkabı tutkusundan ilham alan İLVİ, soğuk kışa sıcak dokunuşları ile kış mevsiminde de şık ve göz alıcı adımlarla ilerlemenizi sağlıyor. Kış mevsimine şık ve göz alıcı adımlara eşlik edecek, konforlu ve lüks çizgileri ile İLVİ, kış stilinize çarpıcı bir son dokunuş yapmanızı sağlayacak.
 
İçinizi ısıtan dokunuşları ve şıklığı ile İLVİ, Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonunda yer alan bot, çizme ve birbirinden zamansız tasarımlarıyla nabzınızı hızlandırarak kış mevsiminde de heyecan ve stil dolu adımlar sunuyor.
 
Yüksek doz konforuyla ne stilinden ne de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi İLVİ, elagan ve lüks çizgileri ile soğuk kış günlerinde hem ayakları sıcak tutacak hem de şıklığınızdan ödün vermememizi sağlayacak. Zarif olduğu kadar konfor da sunan topuklu botlar, boy boy çizmeler bu kış da İLVİ ile her anınıza eşlik ediyor.
 
iLVi’nin şık, benzersiz, dikkat çeken çizme, bot ve ayakkabı tasarımları ile soğuk kışı sıcacık Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonu ile yaşayın!
 
Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ ile modayı hisset!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X