InStyle ve InStyle Home Editörleri Yargıcı Müşterileriyle Bir Araya GeldiYargıcı ile hem eviniz hem de gardırobunuz yaza hazır!

24 Mayıs Cumartesi günü  Yargıcı Göktürk mağazasında, 3 Haziran Cuma günü İzmir Agora Avm Yargıcı mağazasında gerçekleşen davetlerde InStyle Home dergisi stil editörü Hande Rakıcı ve Yargıcı Homeworks ekibi davetlilerin yaşam alanlarına Provence havası katarken; InStyle moda editörü Burcu Çam ve Yargıcı tasarım ekibi ise sıcak yaz günleri için stil önerilerinde bulundu.

Yargıcı şıklığına özel ikramlarsürprizler ve %15 indirim fırsatı ile sahip olan davetliler sıcak yaz günlerinde evlerindeki ve stillerindeki şıklığı ikiye katlama fırsatını kaçırmadı.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X