#InStyleOnAir'ın Yeni Bölümü Yayında

Bu bölümde Dijital İçerik ve Stil Editörümüz Tuğçe N. Gürsoy, Güzellik Editörümüz Selin Çatay Erkmen’e merak ettiklerimizi soruyor.

#InStyleOnAir'ın Yeni Bölümü Yayında #InStyleOnAir'ın Yeni Bölümü Yayında Pinterest


 

#InStyleOnAir‘ın yeni bölümü yayında!🎧
Bu bölümde Dijital İçerik ve Stil Editörümüz Tuğçe N. Gürsoy, Güzellik Editörümüz Selin Çatay Erkmen’e merak ettiklerimizi soruyor.
Selin Çatay Erkmen, bize bir güzellik editörü olarak günlük rutinlerinden, maskeden kaynaklanan akne problemini ortadan kaldırmak için neler yapabileceğimizden, yeni mevsimin bakım rutininin nasıl olması gerektiğinden ve mevsim fark etmeden mutlaka kullanılması gereken içeriklerden bahsediyor.
Elbette bölümün sonunda sizden gelen, "Roaccutane tedavisinin ardından cilt bakım rutini nasıl olmalı?", "Akne izleri ve lekeler için nasıl bir bakım rutini uygulanmalı, bu sorunu çözmek için hangi içeriklere yönelmemiz gerek?", "Kolejen içeren ürünler ortalama olarak ne zaman kullanılmaya başlanmalı?", "Makyaj çantasının olmazla olmazları nelerdir, profesyonel bir makyaj görünümü yakalayabilmek için kullandığımız ürünlerde ve uygulama şeklimizde nelere dikkat etmemiz gerekiyor?", "30’lu yaşlardan sonra kullanmaya başlayacağımız yaşlanma karşıtı ve ince kırışıklıkların oluşmasını engelleyici krem ve serumların en önemli içeriği nedir?" gibi soruları da cevaplıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X